Центр Fizio был основан в 2016 году на базе Общественной организации «Реабилитологов» города Харьков. В нашем центре проводится реабилитация для взрослых и детей, пациентов с патологией центральной и периферической нервной системы, опорно-двигательного аппарата. Наши специалисты используют только те техники, эффективность которых научно и практически доказана международными исследованиями.

В центрах FIZIO, находящихся в Институте Неврологии и Университетской Клиники, а также в 2 частных центрах, используются техники, созданные нашими специалистами, которые пересекаются с такими европейскими апробированными концепциями как:

— Бобот

— PNF

— Sling exercise therapy

— нейрореабилитация

— Также наши специалисты занимаются научной деятельностью.

зал

Предоставляемые услуги в центре Fizio:

Занятие длится 45-50 минут

Консультация у физического терапевта, а также выбор специалистов других сфер (невролог, ортопед, травматолог) 500 грн.
Реабилитация (оплачивается занятие/абонемент)
Индивидуальные занятия (реабилитация после инсульта, пациентов с ДЦП, после травм и заболеваний опорно-двигательного аппарата) 650 грн.
Суглобова реабілітація 500 грн.
Реабилитация спортсменов 500 грн.
Работа с людьми, перенесшими инсульт 500 грн.
Работа с людьми, перенесшими травмы спины 500 грн.
Подготовка специалистов (Fizio school) 500 грн.

Наши партнеры:

  Подарочные сертификаты на 10 занятий

  Оставляйте заявку на сертификат и свяжемся с вами для уточнения деталей.

  Проверьте правильность номера телефона и имейл
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо

  Добавить отзыв