Проект FIZIO AID создан с помощью центра FIZIO и благотворительного фонда «З тобою Україна буде все». Этот проект создан для помощи людям, пострадавшим в результате российской агрессии, как военным, так и гражданским, а также детям.

 

На сегодняшний день очень много защитников, получивших ранения, а также гражданских людей, имеющих разные степени повреждений. Им всем нужна помощь, а мало кто из них знает, где ее получить и чтобы она была квалифицирована.

 

На базе центра FIZIO и благотворительного фонда «З тобою Україна буде все», мы проводим бесплатно физическую и психологическую терапию для этих категорий населения. К сожалению, в Украине террористические акты со стороны России происходят каждый день и с каждым днем пострадавших становится все больше и больше.

 

В рамках проекта FIZIO AID мы хотим увеличить количество помощи, а также увеличить количество центров и специалистов, которые будут вовлечены в этот проект. Мы планируем открывать центры FIZIO AID как в Харькове, так и в области.

 

Приглашаем к участию и сотрудничеству людей из разных сфер деятельности, которые не безразличны к тому, что происходит! Вы своими умениями и возможностями можете способствовать развитию этого проекта. Даже обычное распространение этой информации может помочь раненому военному, травмированному гражданскому найти своего физического терапевта или получить психологическую помощь.

 

Сейчас мы способны проводить 832 реабилитационных курса в год, что и делаем! Следующей целью является 3328 курсов в год в следующем году.

 

За дополнительной информацией о проекте FIZIO AID обращайтесь по телефонам, указанным на нашем сайте fizio.ua.

  Подарочные сертификаты на 10 занятий

  Оставляйте заявку на сертификат и свяжемся с вами для уточнения деталей.

  Проверьте правильность номера телефона и имейл
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо

  Добавить отзыв