Проект FIZIO AID створений за допомогою центру FIZIO та благодійного фонду “З тобою Україна буде все”.Цей проект створено для допомоги людям, які постраждали внаслідок російської агресії, як військовим так і цивільним, а також дітям.

 

На сьогоднішній день дуже багато захисників, які отримали поранення, а також цивільних людей, які мають різні ступені пошкоджень. Їм усім потрібна допомога, а мало хто з них знає де її отримати та щоб вона була кваліфікована.

 

На базі центру FIZIO та благодійного фонду “З тобою Україна буде все” ми проводимо безкоштовно фізичну та психологічну терапію для цих категорій населення.

 

Нажаль, в Україні терористичні акти з боку Росії трапляються кожен день і з кожним днем постраждалих становится все більше і більше.

 

У рамках проекту FIZIO AID ми хочемо збільшити кількість допомоги, а також збільшити кількість центрів та фахівців, які будуть долучені до цього проекту. Ми плануємо відкривати центри FIZIO AID як у Харкові так і в області.

 

Запрошуємо до участі та співпраці людей з різних сфер діяльності, які не байдужі до того що відбувається! Ви своїми вміннями та можливостями можете добре сприяти розвитку цього проекту. Навіть звичайне розповсюдження цієї інформації може допомогти пораненому військовому, травмованому цивільному знайти свого фізичного терапевта або отримати психологічну допомогу.

 

Зараз ми здатні проводити 832 реабілітаційних курси на рік, що й робимо! Наступною ціллю є 3328 курсів на рік у наступному році.

 

За додатковою інформацію про проект FIZIO AID звертайтеся за телефонами, які вказані на нашому сайті fizio.ua.

  Подарункові сертифікати на 10 занять

  Залишайте заявку на сертифікат і зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Перевірте правильність номера телефону та імейл
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо

  Додати відгук