Методики

Фізична реабілітація грає одну з провідних ролей при відновленні пацієнтів із перенесеними операціями, травмами, захворюваннями нервової, серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату. Вона виступає як профілактика ускладнень, допомагає відновити втрачені навички, адаптуватися і навчитися жити в умовах, відмінних від попередніх.

Кожен пацієнт – унікальний, зі своїм анамнезом, історією хвороби, супутніми захворюваннями, особливостями сприйняття та психіки. Тож у практиці фізичного відновлення завжди застосовується персональна методика. У реабілітаційному центрі Fizio фахівці складають індивідуальні програми реабілітації, виходячи зі стану пацієнта та поточних завдань.

Заходи з відновлення слід розпочинати якомога раніше. Тоді мінімізується можливість ускладнень, і пацієнт зможе швидше адаптуватися до нових умов або повернути старі навички. У деяких випадках перші реабілітаційні етапи проходять ще в палаті інтенсивної терапії та продовжуються амбулаторно.

Fizio практикує комплексний підхід і пропонує безліч варіантів відновлення організму, які можуть застосовуватися разом або окремо. У нашому арсеналі ви знайдете ефективні сучасні методики, спрямовані на гармонійну реабілітацію дітей та дорослих після різних порушень.

Можливості центру Fizio: методи фізичної реабілітації

 • Бобат-терапія. Нейро-розвивальна терапія, що використовується для відновлення м’язового тонусу, правильної моторики у дітей та дорослих. Вперше була застосована для реабілітації дітей із церебральним паралічем, а сьогодні використовується як один із основних методів у дитячій та дорослій терапії. Завдяки різним фізичним вправам короткі м’язи розтягуються, слабкі – зміцнюються, збільшується амплітуда рухів, патологічні рефлекси замінюються природними їх подальшого закріплення. До руху залучається якнайбільше частин тіла.
 • PNF-терапія. Один з різновидів рухової гімнастики. Її принцип закладено у самій назві: пропріоцептивна нейром’язова фасилітація. Пропріоцепція – відчуття та усвідомлення руху одних частин тіла щодо інших. Рецептори вловлюють сигнали розслаблення/натягу, передають їх у мозок, який віддає команди м’язам. Дані засоби та методи фізичної реабілітації проводяться лише досвідченим спеціалістом. Кожне заняття складається з двох етапів – розтяжки та навантаження з опором, що здійснюються у діагональних площинах. Це зумовлено спіралеподібне розміщення м’язів щодо кісток. За рахунок подібних вправ у місцях поразки наново формується м’язовий корсет.
 • Нейрореабілітація. Для пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму, які страждають на головні болі, міофасціальний синдром, дистоніями різних генезів і т.д. Цей той метод, який починається ще в реанімації, від нього залежить успіх усієї діяльності: чим раніше вжити заходів, тим більша ймовірність успішного відновлення. Нейрореабілітація проводиться під контролем фахівців, які підтримують на прийнятному рівні життєво важливі функції – дихання, внутрішньочерепний тиск, рівень кисню та ін. Її суть у тому, щоб замість пошкоджених нервових волокон почали працювати ті, що збереглися. Подібне заміщення сприяє якнайкращому відновленню втрачених можливостей, навичок.
 • Кінезітерапія. Базис фізичної реабілітації, який надає позитивний вплив як на пошкоджені «ланки», а й у весь організм загалом. З усіх видів фізичної реабілітації, представлених у центрі Fizio, тільки кінезітерапія може ефективно здійснюватися як під наглядом спеціаліста, так і в домашніх умовах – після консультації та підбору індивідуального комплексу занять. Метод актуальний за всіх патологій опорно-рухового апарату. Включає вправи на тренажерах, функціональні елементи, динамічні вправи, пасивні процедури – розтягування, стимуляція рецепторів, згинання/розгинання.
 • Підвісна система Fizio. Частина кінезітерапевтичної процедури, що сприяє швидкому усуненню больових відчуттів, відновленню суглобів, хребта. Тренажер підійде всім пацієнтам, незалежно від захворювання та його тяжкості. Фахівці центру реабілітації підберуть оптимальне навантаження кожному на підставі проведених досліджень м’язово-фасціальних ланцюгів. Завдяки установці йдуть болі, відновлюються рухові функції, формуються правильні стереотипи руху.
 • Альтернативні методики. У реабілітаційному центрі Fizio використовуються всі доступні та ефективні способи відновлення. Наші фахівці мають грамотні остеопатичні техніки, знання краніосакральної терапії, прикладної кінезіології, а також інші. Головне наше гасло – не нашкодити пацієнту, тому ми ніколи не станемо наражати здоров’я і життя на ризик, використовуючи сумнівні неперевірені та бездоказові методи.

Команда фахівців Fizio

Всі перераховані вище техніки та методики вимагають глибокого вивчення і великого досвіду. Наші фізичні терапевти спільними зусиллями з неврологами, травматологами, ортопедами, терапевтами надають якісні послуги всім пацієнтам незалежно від діагнозу.

Сучасні фізичні методи реабілітації Івано-Франківськ використовує на повну потужність. Реабілітаційний центр Fizio має все, щоб забезпечити якісний реабілітаційний період як після легких травм, так і серйозних захворювань нервової системи або опорно-рухового апарату. Вартість наших послуг доступна, а якість та сервіс – на найвищому рівні. Наша місія – повертати пацієнтів до повноцінного життя, забезпечуючи їм максимально комфортне самостійне існування.

  Подарункові сертифікати на 10 занять

  Залишайте заявку на сертифікат і зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Перевірте правильність номера телефону та імейл
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)

  Додати відгук