Громадська Організація Реабілітологів

наша команда

На сьогоднішній день проблема реабілітації має велике значення, оскільки це є невід’ємною частиною лікувального процесу. Правильна реабілітація – це шлях нормального життя пацієнта. Є лікувальна фізична культура, яка лише підтримує нормальний фізичний стан пацієнта. Без правильно підібраних методик, вправ і знань повне відновлення за допомогою ЛФ практично неможливо. Наприклад, людину, яка перенесла інсульт, потрібно заново навчити тому, що вона робила до хвороби, а за допомогою звичайних вправ – це складно.

 

Наша організація використовує сучасні методи реабілітації. Ми застосовуємо нові методики, які не лише підвищують рівень відновлення, а й роблять реабілітаційний процес цікавим для пацієнта, а це дуже важливий фактор. Пацієнту має подобається те, що він робить. Психологічний чинник ніхто не скасовував. Ми намагаємось залучати практично все оточення пацієнта у його реабілітацію. Лікарі, медичний персонал, родичі відіграють важливу роль. Всі повинні розуміти, що йому потрібно і всіляко допомагати надалі. Велику роль відіграє співпраця лікаря та реабілітолога, оскільки ми робимо одну справу. Наша організація намагається відкинути різноманітні стереотипи і намагається вивести реабілітаційний процес на інший рівень.

На реабілітації хворих після інсульту ми не зупиняємось. Також ми працюємо з пацієнтами:

– Страждаючим судинними захворюваннями ЦНС (такими як дисциркуляторна енцефалопатія, сосудна деменція)
– Людьми, які перенесли гострий розсіяний енцефаломієліт, а також інфекційні захворювання нервної системи….
– Робота в післяопераційному періоді з пацієнтам, оперованими з приводу пухлин, як головного, так і спинного мозку

– Розробляємо комплекси управ для пацієнтів, які перенесли ЧМТ та хребетно-спинномозкову травму.

Робота з пацієнтами мають біль у спині, а також іншими вертеброгенними неврологічними порушеннями та скелетно-м’язовими розладами

Ми максимально приділяємо увагу реабілітаційним заходам вдома як основній ніші в тривалому процесі відновлення, розробляємо персональні програми реабілітації в кожному конкретному випадку.

 

Завдання, яке переслідує наша команда, запускаючи даний проект – надати Вам легкий і доступний сайт, де Ви, можете задати цікаві для Вас питання, кваліфікованим спеціалістам, які в максимально доступній формі дадуть відповідь Вам. Розкажуть про причини виникнення, клінічні прояви того чи іншого захворювання на різних стадіях, з якою метою показана реабілітація і яких результатів можна очікувати від неї….

Фахівці організації

  Подарункові сертифікати на 10 занять

  Залишайте заявку на сертифікат і зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Перевірте правильність номера телефону та імейл
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.

  Додати відгук