Громадська Організація Реабілітологів

наша команда

На сьогоднішній день проблема реабілітації має велике значення, оскільки це є невід’ємною частиною лікувального процесу. Правильна реабілітація – це шлях нормального життя пацієнта. Є лікувальна фізична культура, яка лише підтримує нормальний фізичний стан пацієнта. Без правильно підібраних методик, вправ і знань повне відновлення за допомогою ЛФ практично неможливо. Наприклад, людину, яка перенесла інсульт, потрібно заново навчити тому, що вона робила до хвороби, а за допомогою звичайних вправ – це складно.

 

Наша організація використовує сучасні методи реабілітації. Ми застосовуємо нові методики, які не лише підвищують рівень відновлення, а й роблять реабілітаційний процес цікавим для пацієнта, а це дуже важливий фактор. Пацієнту має подобається те, що він робить. Психологічний чинник ніхто не скасовував. Ми намагаємось залучати практично все оточення пацієнта у його реабілітацію. Лікарі, медичний персонал, родичі відіграють важливу роль. Всі повинні розуміти, що йому потрібно і всіляко допомагати надалі. Велику роль відіграє співпраця лікаря та реабілітолога, оскільки ми робимо одну справу. Наша організація намагається відкинути різноманітні стереотипи і намагається вивести реабілітаційний процес на інший рівень.

На реабілітації хворих після інсульту ми не зупиняємось. Також ми працюємо з пацієнтами:

– Страждаючим судинними захворюваннями ЦНС (такими як дисциркуляторна енцефалопатія, сосудна деменція)
– Людьми, які перенесли гострий розсіяний енцефаломієліт, а також інфекційні захворювання нервної системи….
– Робота в післяопераційному періоді з пацієнтам, оперованими з приводу пухлин, як головного, так і спинного мозку

– Розробляємо комплекси управ для пацієнтів, які перенесли ЧМТ та хребетно-спинномозкову травму.

Робота з пацієнтами мають біль у спині, а також іншими вертеброгенними неврологічними порушеннями та скелетно-м’язовими розладами

Ми максимально приділяємо увагу реабілітаційним заходам вдома як основній ніші в тривалому процесі відновлення, розробляємо персональні програми реабілітації в кожному конкретному випадку.

 

Завдання, яке переслідує наша команда, запускаючи даний проект – надати Вам легкий і доступний сайт, де Ви, можете задати цікаві для Вас питання, кваліфікованим спеціалістам, які в максимально доступній формі дадуть відповідь Вам. Розкажуть про причини виникнення, клінічні прояви того чи іншого захворювання на різних стадіях, з якою метою показана реабілітація і яких результатів можна очікувати від неї….

Фахівці організації