Центр Fizio засновано у 2016 році на базі Громадської організації «Реабілітологів» міста Харків. У нашому центрі проводиться реабілітація для дорослих та дітей, пацієнтів із патологією центральної та периферичної нервової системи, опорно-рухового апарату. Наші фахівці використовують лише ті техніки, ефективність яких науково та практично доведена міжнародними дослідженнями.

У центрах “FIZIO”, що знаходяться в Інституті Неврології та Університетської Клініки, а також у 2 приватних центрах, використовуються техніки, створені нашими фахівцями, які перетинаються з такими європейськими апробованими концепціями як:

– Бобат

– PNF

– Sling exercise therapy

– Нейрореабілітація

– Також наші спеціалісти займаються науковою діяльністю.

зал

Послуги, що надаються у центрі Fizio:

Заняття триває 45-50 хвилин

Консультація у фізичного терапевта, а також вибір спеціалістів інших сфер (невролог, ортопед, травматолог) 500 грн.
Реабілітація (оплачується заняття/абонемент)
Індивідуальні заняття (реабілітація після інсульту, пацієнтів з ДЦП, після травм та захворювань опорно-рухового апарату) 650 грн.
Суглобова реабілітація 500 грн.
Реабілітація спортсменів 500 грн.
Робота з людьми, які перенесли інсульт 500 грн.
Робота з людьми, які перенесли травми спини 500 грн.
Підготовка спеціалістів(Fizio school) 500 грн.

Наші партнери:

  Подарункові сертифікати на 10 занять

  Залишайте заявку на сертифікат і зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Перевірте правильність номера телефону та імейл
  Інна
  Хочу виразити велику вдячність усій команді за передусім високу професійність, уважне, турботливе ставлення до пацієнтів, бажання допомогти кожному. Після проходження курсу реабілітації почуваюся набагато здоровішою, зникли проблеми грудного та шийного відділів хребта, покращився тонус м’язів. Ви неймовірні професіонали в своїй справі)
  Максим Мисиченко
  Привіт тому хто читає. Моя історія така: мав операцію, результатом якої стало пошкодження мʼязів на ребрах, які впливають на осанку і на те як рухається грудна клітина. Після операції, коли все позросталося — не мав інструкцій від лікарів як правильно поводитись і на протязі 1.5 років мучився від болю буквально кожен подих і намагався не навантажувати пошкоджені мʼязи. Біль наростав і в якийсь момент вже було нестерпно. В той час я потрапив до Назара Сергійовича і почали ми займатись моїм відновленням. За 2 місяці занять біль закінчився майже на 100%. Займався ще більше року, за цей час загальний стан покращився, вирівняв спину наскільки це взагалі було можливо в моєму випадку. Дуже вдячний Назару Сергійовичу, він фактично дав мені можливість знову нормально жити!
  Ольга
  Хороші фахівці, які допомогли із моєю проблемою, у спині та колінах, дали рекомендації, як самостійно займатися вдома.
  Павел
  Долгие годы ходил заниматься и сейчас продолжаю онлайн. Благодаря чему забыл про боль в спине. Спасибо
  Поліна
  Після невдалого приземлення з акробатичного елементу, отримала травму коліна. Через недбалість лікарів, затягнуте лікування. Довгий період часу, майже рік, не могла знайти фахівців щоб відновити фізичну форму. Майже всі рухи супроводжувались неприємним відчуттям, під час ходьби підкошувалась нога. Допомогли вирішити всі рухові проблеми, повернутися до спорту і навантажень. Підтримували звʼязок і відповідали на питання, коли я зверталась, будучи в інших містах. Надали комплекси вправ для самостійного виконання і рекомендації щодо запобігання майбутніх травм. Дуже задоволена підходом та обслуговуванням, раджу)
  Ангеліна
  На своєму досвіді переконалась, що фізична терапія в руках кваліфікованих спеціалістів є дужим крутим і сучасним методом реабілітації. В центрі FIZIO мені допомогли повністю відновити функцію руки після вивиху плечового суглоба. Дуже дякую за ввічливе та дбайливе ставлення, індивідуальний підхід, та винахідливість!)

  Додати відгук